DABA - augstākā kvalitāte par labu cenu!

NATUREA  - augstākā kvalitāte par labu cenu!

Kāpēc NATUREA vselīgā barība un gardumi?

NATUREA barība aromātiski smaržo un garšo izcili, jo tā gatavota tikai no svaigas gaļas un zivīm.

Barojoša un lieliski sabalansēta ar dabīgām piedevām. Plašs monoproteīnu receptes klāsts par pieņemamām cenām. NATUREA no sirds rūpējas par Jūsu mīluļu veselību un labsajūtu katru dienu.

DABA - augstākā kvalitāte par labu cenu!

NATUREA barība:

  • Ideāli piemēroti suņiem un kaķiem ar alerģijām
  • Barība garšo pat visizvēlīgākajiem mīluļiem
  • Plaša garšu un barības veidu izvēle
  • Barība ļoti viegli sagremojam, perfekta jūtīgiem vēderiem
  • Veicina procesu procesu
  • Uzlabo pūkaiņu ādas veselību un kažoku zīdainumu

NATUREA barību receptes veidojuši veterinārārsti un dietologi, lai maksimāli daudz Jūsu mīluļu veselību, ilgu un laimīgu mūžu. NATUREA patiesi rūp, lai Jūsu mīluļi būtu veseli un dzīvespriecīgi, dāvājot Jums vairāk prieka un jautru brīžu kopā.

Ar ko izceļas NATUREA ?

Visi NATUREA produkti tiek gatavoti Eiropā, tas nozīmē, ka visas ražotnes atbilst visstingrākajām likumu normām un vissmalkākajām ražošanas prasībām pasaulē. Nepārtraukti tiek uzraudzīta ieteikme uz vidi un ekosistēmas.

Piemēram, NATUREA kaķu konservu plašais klāsts tiek gatavots ražotnē Galisijā, Spānijas ziemeļos. Ražotne izmanto enerģijas patēriņu no vēja enerģijas un savu zvejas floti, alternatīvu ilgtspējīgu zvejas nozveju Atlantijas okeāna ziemeļdaļā. NATUREA atbilst Dolphin Safe Programme Earth Island Institute prasībām.

NATUREA arī sniedz ieguldījumu Portugāles mežu atjaunošanas programmā, kas tika īstenota pēc aizvadīto vasaru mežu ugunsgrēkiem. NATUREA katru gadu iepērk simtiem koku, bagātinot mežus, noteikt kompensējot oglekļa emisiju ietekmi dabā.

Mūsu standartu saraksts atspoguļo mūsu darbu un centienus būt atbildīgs zīmolam. Mūsu saziņas materiālus izmantots tikai pārstrādāts papīrs, ISO standartu pieņemšana apstrādes procedūrām, PEFC sertificēts papīrs un tintes vai BRC pārtikas sertifikāts arī ir dažas no daudzajām procedūrām, kas ir daļa no mūsu ikdienas rūpēm par dabu un apkārtējo vidi.


Vecāks ieraksts Jaunāks ieraksts