Ar ko atšķiras ОСНОВНЫЕ ПРОДУКТЫ?

Kāpēc izvēlēties ОСНОВНЫЕ ПРОДУКТЫ barību savam mīlulim?

ESSENTIAL FOODS kompānijai, kas gatavo pasaulē vienu no top kvalitātes suņu un kaķu barībām, ir ambicioza misija - uzlabot un pagarināt suņu un kaķu dzīvi. Lai šādu mērķi uzdrīkstētos publiskot un, lai tas izdotos, ir ļoti svarigi, kas ir barības sastāvā. Recepšu izejmateriali un barības sastāvs atbilst suņu un kaķu dabiskajām uztura vajadzībām. Papildus tam, ka Jūsu suns un kaķis no savas barības visu nepieciešamo saņem pareizā proporcija, izejvielas ir augstākas kvalitātes.

ОСНОВНЫЕ ПРОДУКТЫ vēlas uzņemties atbildību par kvalitatīvām izejvielam, kas tiek izmantotas barības gatavošanai. Visas izejvielas, protams, ir bez ĢMO, izejvielas tiek iegādātas pēc iespējas tuvāk ražošanas vietai. НЕОБХОДИМЫЕ ПРОДУКТЫ vēlas, lai izejvielas būtu ne tikai augstas kvalitātes sastāvdaļas, kas piemērotas lietošanai partikā, bet izejvielam tiek izmantota gala tikai no veseliem dzīvniekiem. Izejvielas tiek piegādatas no rūpīgi atlasitam saimniecībām, kuram veiktas kvalitātes pārbaudes un Auditi. Pārtika izmantotā pile, jērs, brieži un zivis ir brīvas turesanas dzīvnieki, tāpat vista un olas ir brīvas turēšanas apstakļos iegutas. Vairak nekā 90% no Lankasīrā, Lielbritānijā, gatavotas barības ir gatavoti no vietējas izcelsmes, atbildīgi iegutām sastavdaļam.

ОСНОВНЫЕ ПРОДУКТЫ barības ražotni var klasificēt kā vienu no labakajām suņu un kaķu barības ražotnēm pasaulē. Ražošanā radušās oglekļa dioksīda emisijas tiek kompensētas stādot kokus un apsaimniekojot dabas liegumus. Ražošanas laika radušos atkritumu pārstrāde un udens attīrishana notiek uz vietas.

Maltīšu gatavošanā papildus kaltētajām izejvielam tiek izmantotas arī daudz svaigas sastāvdaļas. Ar gatavošanas metožu palīdzību šo svaigo sastavdaļu uzturvērtības gatavajā maltītē saglabājas Visaugstākajā līmeni. Pēc izejvielu sajaukšanas barība tiek saspiesta zem spiediena. Pēc presēšanas barība tiek gatavota maximali 90 градусная температура. Barība tiek iepakota uzreiz pēc pagatavošanas. Ražošana tiek uzraudzīta soli pa solim, nepārtraukti.

ОСНОВНЫЕ ПРОДУКТЫ iegulda milzīgu darbu labdarības programmās. Izmantojot dažādas organizācijas, ESSENTIAL FOODS veic būtisku atbalstu dažādās jomas, piem. Āzijā apdraudētajiem lietus mežu dzīvniekiem, Àfrikā degunradžiem un ielu suniem Spānijā. Mērķis ir kopumā ik gadu dažādām labdarības organizācijām ziedot 150 000 eiro vai nu ka naudas ziedojumus, vai kā partikas palīdzību, piem. Eiropas ielu suņu organizācijām, patversmēm.

Lepojamies, ka varam EESENTIAL FOODS Visaugstākās kvalitātes maltītes nodrošināt Latvijas suniem un kaķiem. ОСНОВНЫЕ ПРОДУКТЫ jau ir nonākusi daudzu mazumtirgotāju plauktos. Ja jūsu vietējais veikals vai veterinārā klīnika vēl nepārdod ОСНОВНЫЕ ПРОДУКТЫ, informējiet par to viņus un/vai mūs, un mēs labprāt sadarbosimies.