Kāpēc zivis ir tik ļoti nepieciešamas suņa barībā?

Zivis ir lielisks proteīnu avots, kurā ir daudz omega 3 taukskābju. Barība ar zivīm ir lieliski piemērota suņiem, kuri cieš no alerģijām. Zivis ir arī lielisks dabisks omega-3 taukskābju avots, kas ir vitāli svarīgas veselīgam kažokam un veselīgai ādai.

Omega-3 taukskābes nodrošina dabisku pretiekaisuma iedarbību, kas var būt ļoti noderīga suņiem, kuri cieš no gremošanas problēmām vai locītavu slimībām. Zivis ir vērtīgs kolagēna avots, kas ir īpaši svarīgi gados vecāku suņu kaulu un ādas veselībai.

Kā jūs droši vien zināt, aminoskābes ir ārkārtīgi nepieciešamas, lai suns būtu vesels, aktīvs un dzīvotu ilgi un laimīgi.

Zivju eļļa suņiem...

Nodrošina ne tikai enerģiju, bet arī vitāli svarīgās omega-3 un omega-6 taukskābes, kas nodrošina būtisku ieguvumu veselībai. Zivju eļļu rekomendē locītavu problēmu, ādas slimību, sirds un asinsvadu slimību un pat vēža profilaksei un ārstēšanai.

Omega 3 neaizstājamās taukskābes vitāļi svarīgas iekaisumu mazināšanai, sirds veselībai, smadzeņu darbības uzlabošanai un imūnsistēmas stiprināšanai.
Zivju eļļa ir arī bagāta ar vairākiem vitamīniem, tostarp A, B3 un D vitamīniem.

Forele

Ļoti garšīga saldūdens zivs, tā ir ārkārtīgi viegli sagremojams olbaltumveilu avots, bagāts ar aminoskābēm un taukskābēm, kas palīdzēs uzlabot ādas veselību un kažoka spīdumu, uzlabos imūnsistēmu un vielmaiņas funkcijas.

Lasis

Tas ir ļoti barojošs un garšīgs, satur augstu Omega 3 taukskābju līmeni, kas veicina labu ādas stāvokli, bagātīgu un spīdīgu kažoku un palīdz smadzeņu darbībai. Tajā ir neaizvietojamās aminoskābes, kas uzlabo muskuļu attīstību un uzturēšanu. Īpaši piemērots suņiem ar paaugstinātu alerģiju risku.

Tuncis

Ļoti barojošs un viegli sagremojams olbaltumvielu avots. Sastāvā atrodams arī selēns, fosfors, kālijs, magnijs, kā arī B un D grupas vitamīni. Bagāts ar omega 3 un neaizstājamām taukskābēm, kas stiprina imūnsistēmu, palīdz nodrošināt veselu ādu un skaistu, spīdīgu kažoku.

Vai šaubies, ka Tavam mīlulim garšos barība ar zivīm? Izmēģini kādu no mūsu mazajiem iepakojumiem! Skatīt vairāk