Labākie gardumi suņiem un kaķiem, kam garšo zivis

Tavs suns vai kaķis ir īsts zivju mīlis? Zorro.lv piedāvājumā atradīsi plašu klāstu ar augstākās kvalitātes gardumiem, kas pagatavoti no zivīm un piemēroti dažādām dzīves situācijām - sākot ar kārumiem treniņiem un ikdienas pastaigām, beidzot ar dabīgiem un gardiem graužamnašķiem. 

Treniņiem un pastaigām

Suni motivējoši, neliela izmēra un veselīgi - tās ir galvenās īpašības, kas ir svarīgas treniņu un arī pastaigu gardumiem. Mūsu piedāvājumā ir vairāki no zivīm gatavoti gardumi, kas var kļūt par perfekto treniņu un pastaigu kompanjonu Tev un Tavam sunim. 

  • ESSENTIAL Foods mazās laša delikateses - mīksti, neliela izmēra gardumi, ko var ērti sadalīt vēl mazākos gabaliņos, ja esi neliela suņa saimnieks. Sastāvā 70% zivis, nekādu graudaugu un neliela, atkārtoti aizverama paciņa, lai gardumus saglabātu svaigus ilgāk. Ideāli gardumi gan treniņiem, gan ikdienas pastaigām, ja Tavam sunim garšo zivis!
  • ESSENTIAL Foods Lake & Sea mazie cepumiņi - satur 80% zivis. Lielākajai daļai suņu, kam garšo zivis, strādā kā augstas vērtības apbalvojums. Ja izmantosi šos gardumus ikdienas pastaigās, iespējams, īpaši novērtēsi to, ka šie gardumi nesmērē rokas. Paciņa ir ērta izmēra un atkārtoti aizverama.
  •  WOOLFSNACKS gardumu strēmeles ar lasi un burkāniem - šis gardums ir īpašs ar to, ka vari ērti pielāgot apbalvojuma izmēru atkarībā no savām vēlmēm un suņa izmēra, jo nūjiņas ir ērti laužamas. Veselīgs un dabisks sastāvs - 85% laša un burkāni. Atkārtoti aizverams iepakojums, lai saglabātu kārumus svaigus ilgāk.
  • LEITWOLF zivju kubiņi - daudz lasis (85%), zems tauku saturs, nekāda cukura un mākslīgu piedevu! Vēl viens treniņiem un pastaigām lieliski piemērots gardums, ko iesakām izmēģināt, ja Tavam sunim garšo zivis, esi saimnieks alerģiskam sunim (sastāvā monoproteīns) vai arī Tavam sunim nepieciešams samazināt svaru. Atkārtoti aizverams iepakojums, lai saglabātu kārumus svaigus ilgāk.
  • LEITWOLF zivju nūjņas - gardums, kura izmēru varēsi pielāgot pēc nepieciešamības, jo nūjiņas ir ērti laužamas. Daudz lasis (85%), zems tauku saturs, nekāda cukura un mākslīgu piedevu! Atkārtoti aizverams iepakojums, lai saglabātu kārumus svaigus ilgāk. 

Gardumi īpašiem brīžiem

Vēlies palutināt suni svētkos, apbalvot ar gardu uzkodu pēc kopīga pārgājiena vai iepriecināt kādā citā dzīves situācijā? Iesakām izmēģināt šos gardumus:

  • ESSENTIAL Foods desiņas ar lasi un pētersīļiem - beidzot ir pieejamas desiņas, kuras droši varam dot baudīt saviem suņiem! To sastāvs ir pilnībā pielāgots suņu uztura vajadzībām, tās satur 60% laša, turklāt tikai 2,2% tauku.
  • NATUREA cepumi ar zivi un garšaugiem - kamēr vakarā pie filmas vai pārgājiena pusdienu pauzē baudi cilvēkiem paredzētos cepumus, pacienā savu suni ar kraukšķīgu bezgraudu cepumiņu, kas nekaitēs viņa veselībai vai izmanto tos, piemēram, suņa dzimšanas dienas kūkas dekorēšanai! 

Graušanas priekam un tīriem zobiem

Graušana ir dabiska suņa uzvedība, kas suni nomierina, stimulē laimes hormonu izdalīšanos, kā arī palīdz uzturēt zobu veselību. Ja Tavam sunim garšo zivis, noteikti iesakām izmēģināt ESSENTIAL Foods kaltētās Islandes mencas ādas. Tās ir 100% dabīgas, bagātas ar vitamīniem un proteīnu, un nodrošinās sunim veselīgu graušanas prieku. 

Kaltētās zivtiņas, ko mīl kā suņi, tā kaķi

Visbeidzot ESSENTIAL Foods kaltētās mazās zivtiņas - gardums, ko iecienījuši gan kaķi, gan suņi. Tās ir 100% dabīgas, bagātas ar vitamīniem un proteīnu. Pacienā savu mīluli ar veselu zivtiņu vai lauz tās mazākos gabaliņos treniņu nolūkiem - izvēle ir Tavās rokās. Izteiktā aromāta dēļ šis ir gardums, kas mēdz strādāt lieliski arī tiem suņiem, kas neizjūt augstu ēdiena motivāciju.